HALKALI MERKEZ MAH. 1.ERENLER SK. NO:1 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL 0212 438 51 60

NE YAPIYORUZ?

Sektördeki 25 yıllık tecrübemizle kaliteli ürün ve hizmet politikamızla   müşterilerimizin küresel pazarda rekabet etmesine; Ar-Ge, koleksiyon, servis ve tedarik sağlayarak katkıda bulunuyoruz.

Yenilik, gelişim, kaliteli hizmet ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle yola çıkan firmamız çatısı altında, teknik açıdan mümkün olan her türlü dokuma kumaşın, dokuma, boya ve baskı hizmetlerini uluslararası sertifikasyon kuruluşlarının belirlemiş olduğu standartları içselleştirerek yapıyoruz.

Gerek uluslararası fuarlara katılarak gerekse pazardaki müşterilerimizle sıcak temasta bulunarak sektördeki ihtiyaç ve talepleri ortaya çıkmadan müşterilerimize sunuyoruz.

Sertifikalarımız

BCI

Dünyadaki en büyük pamuk sürdürülebilirlik programı olan BCI’ın bir parçası olan firmamız, doğal kaynakların verimli kullanılması çiftçiler başta olmak üzere tüm paydaşların bilinçlendirilmesi böylelikle pamuğun ve ürünün daha verimli ve gezegene dost olarak üretilmesine katkı sağlıyoruz.

GOTS

Üretimde kullanılacak olan hammaddenin hasadından etiketlendirmeye kadar tüm üretim sürecinde ürünün organik statüsünü koruması için bilinçli ve sorumlu bir anlayışla GOTS sertifikasyonunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

GRS

Global Recycled Sertificatin ile üretimin insanlar ve çevre üzerindeki etkilerinin azaltılması, ürünlerin dayanıklılığının arttırılması, geri dönüştürülmüş içeriklerin üretimde kullanımının teşvik edilmesi ve üretimden dağıtıma kadar olan süreçlerde izlenebilmesi ve denetiminin sağlanmasına destek oluyoruz.

Ecovero

Ecovero sertifikalı ürünlerimiz ile çevreye duyarlı, çevresel etkileri düşük üretim yapıyor, yenilenebilir kontrollü kaynaklardan gelen sürdürülebilir ağaç ve hamurdan elde edilen viskon elyaflarıyla kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı oluyoruz.